- Materialize is a freemium WordPress theme developed by myThem.es

Товариство з обмеженою відповідальністю

«Фінансова компанія Горизонт»

Ідентифікаційний номер у Єдиному Державному Реєстрі Підприємств та Організацій :  39013897

Україна, г. Київ , вулиця Шота Руставелі, будинок 44, офіс 104.

   Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Горизонт» зареєстровано у державному реєстрі 5 серпня 2014 року. Це означає, що вже на протязі двох років ми надаємо якісні фінансові послуги на українському ринку. У нашій компанії працюють справжні професіонали, спеціалісти у сфері фінансових операцій, фінансових гарантій та надання кредиту.

Ми надаємо наступні послуги:

  • Надання фінансових гарантій. Виступаємо гарантом вашої компанії при проведенні фінансових операцій, виконанні фінансових обов’язків, отриманні кредиту, проведенні тендерів або митному оформленні. Для наших клієнтів це вигідно завдяки тому, що надання фінансових гарантій дешевше, аніж взяття кредиту, а оплата за послуги фінансової гарантії може здійснюватися з відстрочкою.
  • Надання поручительств. Наша компанія укладає договір з кредитором нашого клієнта, згідно з яким поручається за виконання нашими клієнтами своїх фінансових обов’язків.
  • Надання позик. Надання нашим клієнтам фінансових активів у грошовій формі на певний період часу та на виконання конкретної мети. При цьому клієнт забезпечує заходи, які гарантують повернення позики у встановлений термін. У якості забезпечення виступає майно, капітал, авторські права. Формою оплати за позику є відсотки.
  • Факторинг. Фінансування поставок товарів наших клієнтів з відстрочкою виплати платежу. Наш клієнт після поставки товарів отримує значну частину від суми поставки у вигляді авансу, не чекаючи на отримання платежу від свого покупця.
  • Фінансовий лізинг. Ми надаємо можливість нашим клієнтам при придбанні майна сплатити тільки перший авансовий внесок. Клієнт може самостійно обирати схему повернення лізингових платежів, які починаються після отримання товару. Гарантією виплат фінансовій компанії лізингових платежів є придбане завдяки їм майно.
  • Надання фінансових кредитів за рахунок власних коштів. Це дозволяє надавати нашим клієнтам кредити у мінімальний термін та на максимально вигідних для нашого клієнта умовах.
  • Залучення фінансових активів юридичних осіб із зобов’язанням щодо наступного їх повернення.